Попечительский совет

Попечительский совет

В ГККП «Детский сад №3» создан Попечительский совет, разработан Устав ПС, Положение о ПС, ежегодно составляется план ПС, смета доходов и расходов на текущий год.

Цель ПС – привлечение внебюджетных средств для обеспечения деятельности и развития ДО, осуществления уставной деятельности детского сада.

Қорғаншылық кеңес

«№3 Балабақша» МКҚК-да Қорғаншылық кеңес (бұдан әрі-ҚК) құрылған, ҚК-тің Жарғысы әзірленіп, ҚК туралы Ереже бар, жыл сайын ҚК-тің жоспары жасалып, ағымдағы жылға кірістер мен шығыстардың сметасы құрылады.

Қорғаншылық кеңестің мақсаты мектепке дейінгі ұйымның қызметіне және оның дамуына, сондай-ақ балабақшаның Жарғылық қызметін жүзеге асыру үшін бюджеттен тыс қаржы тарту.