Лента новостей

Ø Воспитанники приняли активное участие в I этапе интеллектуального  марафона «Үркер»

Ø В детском саду 17.10.2018г прошёл I этап интеллектуального марафона «Умники и умницы» с детьми подготовительной группы. (фото)

Ø Идёт подготовка к районному семинару «Здоровьесберегающие технологии», где пройдёт презентация

опыта работы воспитателя Андрейчиковой Ж.Е.

Ø Готовится к показу на республиканском сайте работа воспитателя Бальцевич И.Н. и методиста Егерь М.И.

по Вальдорфской педагогике.

Ø 25-26.10.2018г пройдут утренники, посвящённые празднику урожая.

Ø Воспитатели детского сада приняли активное участие в республиканском конкурсе «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ТӘРБИЕШІСІ »

Ø 23.11.2018г в детском саду пройдёт методический ринг «Воспитатель -инноватор», где педагоги будут защищать

инновационные технологии

Жаңалықтар таспасы

ØБалабақша тәрбиеленушілері «Үркер» интеллектуалдық  марафонының I-кезеңіне белсенді қатысты.

ØБалабақшада 2018ж.17.10. даярлық тобының балаларымен (фото-сурет) «Умники и умницы» атты интеллектуалдық  марафонның I- кезеңі өтті.

Ø«Денсаулық сақтау технологиялары» тақырыбында өткізілетін аудандық семинарға дайындық жүргізілуде, онда балабақша тәрбиешісі Ж.Е.Андрейчикованың жұмыс тәжірибесінің тұсау кесері өтеді.

ØВальдорф педагогикасы бойынша тәрбиеші И.Н.Бальцевич пен әдіскер М.И.Егерьдің жұмыстары республикалық

сайтта көрсетілуге дайындық жүргізілуде.

Ø 2018ж.25-26.10. «Егін орағы» мерекесіне арналған ертеңгіліктер өткізіледі.

Ø Балабақша тәрбиешілері «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ТӘРБИЕШІСІ» атты өткізілген республикалық байқауда белсенді атсалысты.

Ø 2018ж.23.11. балабақшада «Жаңашыл-тәрбиеші» атты әдістемелік ринг өткізіледі, онда ұстаздар

инновациялық технологияларды қорғайды.