Праздник "Наурыз"

26.03.2018

2018 жылдың  20 наурызында біздің балабақшада Наурыз – мерекесі өткізілді. Бұл күн ең сүйікті мейрамдардың бірі. Сондықтанда бұл мейрамды біз ең жарқын, ең әдемі еткіміз келді.

Ертеңгіліктің өткізілу мақсаты:

- Балалардың оңтайлы эмоционалды коңіл – күйін жақсарту.

- Балалардың шығармашылық мүмкіншіліктерін жетілдіру қиялын, байқаушылықтарын, еске сақтаушылықтарын.

- Мерекелік шараға қатысудан балаларға қуаныш сыйлау.

Мерекеде балаларға арналған көп әндер шырқалды. Балалар тақпақтарын оқыды.

Ұлттық ойындар ойнады: «Тақия», «Арқан тарту», Күміс жинау».

Біздің мерекелік концертімізді  шашумен аяқталды.

20 марта 2018 года в нашем детском саду прошел утренник, посвященный празднику Наурыз. Этот день один из самых любимых праздников, и нам всегда очень хочется сделать этот праздник самым ярким самым красивым.

Целью проведения утренника является:

-создание положительного эмоционального настроя детей.

-развитие творческих возможностей детей, фантазии, наблюдательности, памяти.

-доставить детям радость от участия в праздничном мероприятии.

На празднике звучало много песен посвященных весне Наурызу.  Дети читали стихи. Очень понравились детям игры  «Тюбетейка», «Собери монеты», «Перетяни канат».

Наш праздничный концерт закончился традиционным «шашу».