День Независимости

14.12.2018

2018 жылдың 14 желтоқсаныңда  Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне арналған салтанатты мерекелік іс – шара өткізілді.

Балалар қазақша, орысша  өлеңдер, әндер айтып: «Он алтыншы желтоқсан», «Астана», «Отан ана»,  би билеп: флешмоб «Алға Қазақстан»,  «Ложкари», «Байға», «Тақия» ойындары ойналды.

14 декабря 2018 года в нашем детском саду прошел праздник , посвященный дню Независимости «Мой Независимый Казахстан». Дети рассказывали стихотворения на русском, казахском языках, пели песни, танцевали, играли в игры: «Тақия», «Байға».